iGO Truck 01/2017 by Adri77

Scrie răspuns
smiley
Mesaje: 53
Membru din: Dum Ian 29, 2017 9:08 am
7
Has thanked: 14 ori
Been thanked: 29 ori

#106

Dum Oct 16, 2022 2:05 pm

Îți pot urca imediat apk.ul de care ai nevoie , și eu am pățit la fel la instalare și nu am reușit nici cum sa rezolv.
koala
Mesaje: 26
Membru din: Dum Sep 03, 2017 3:16 pm
6
Has thanked: 2 ori
Been thanked: 12 ori

#107

Dum Oct 16, 2022 2:07 pm

Apreciez, daca se poate. Multumesc. Ar fi superb sa gasim si harti TomTom actualizate. Ganduri bune
smiley
Mesaje: 53
Membru din: Dum Ian 29, 2017 9:08 am
7
Has thanked: 14 ori
Been thanked: 29 ori

#108

Dum Oct 16, 2022 2:20 pm

koala
Mesaje: 26
Membru din: Dum Sep 03, 2017 3:16 pm
6
Has thanked: 2 ori
Been thanked: 12 ori

#109

Dum Oct 16, 2022 2:50 pm

Multumesc smiley, am descarcat, ruleaza, insa la profil camion nu poti seta dimensiuni. Voi incerca zilele acestea sa vad cum e, daca merge ok pt camion. Ganduri bune
smiley
Mesaje: 53
Membru din: Dum Ian 29, 2017 9:08 am
7
Has thanked: 14 ori
Been thanked: 29 ori

#110

Dum Oct 16, 2022 6:12 pm

https://easyupload.io/zj7vln
Daca vrei poți încerca ceea ce folosesc eu , are ultimele hărți Here de aceea are 7.2 GB , conține pictograme locații personalizate , restricții înălțime și lățime.
koala
Mesaje: 26
Membru din: Dum Sep 03, 2017 3:16 pm
6
Has thanked: 2 ori
Been thanked: 12 ori

#111

Dum Oct 16, 2022 6:17 pm

Daca e ok, sa nu ma bage pe interzis camioane, da ma intereseaza. Am incercat o gramada de kit uri, care mai de care "truck", dar nici unul nu ruteaza truck ca si kit ul care il am, de aceea vroiam neaparat apk ul. Am incercat sa il contactez pe adri77, dar din pacate , nu raspunde. Ganduri bune si multumiri
Avatar utilizator
mgmm
Mesaje: 1004
Membru din: Mar Dec 27, 2016 8:49 am
7
Localitate: braila
Has thanked: 316 ori
Been thanked: 1813 ori

#112

Mie Oct 19, 2022 7:31 am

koala scrie:
Dum Oct 16, 2022 6:17 pm
Daca e ok, sa nu ma bage pe interzis camioane, da ma intereseaza. Am incercat o gramada de kit uri, care mai de care "truck", dar nici unul nu ruteaza truck ca si kit ul care il am, de aceea vroiam neaparat apk ul. Am incercat sa il contactez pe adri77, dar din pacate , nu raspunde. Ganduri bune si multumiri
Nici un gps nu e perfect indiferent cat de bun e considerat sau cat de scump!Atentia soferului la indicatoare plus ghidarea gps-ului face treaba buna,daca esti "bazat" numai pe gps o sa spui ca toate sunt praf!
Kituri aici:
PrimoTruck Android viewtopic.php?f=86&t=3390
WINCe Truck viewtopic.php?f=18&t=4730
Nextgen Truck viewtopic.php?f=19&t=5853
koala
Mesaje: 26
Membru din: Dum Sep 03, 2017 3:16 pm
6
Has thanked: 2 ori
Been thanked: 12 ori

#113

Joi Ian 05, 2023 9:34 am

Salutare tuturor.
Revin aici cu kit ul complet(include apk) de iGO_world Truck NextGen by Adri 77, nereusind sa gasesc ajutor nicaieri, in cele din urma am inceput sa '' sap '' in ''sys android'' din tableta si am extras apk ul, folosind AirDroid(multumiri dezvoltatorilor de la SandStudio). Ceea ce mi-a dat mult ''de furca'', pana am ajuns sa inteleg ce caut, a fost faptul ca versiunea kit ului, era diferita de versiunea apk ului(apk ul a fost '' bucatarit'' de cei de la forumbiz impreuna cu Adri77, presupun, deoarece asa apare ca logo la deschiderea programului). Ceea ce nu inteleg, totusi, de ce nu a raspuns Adri77 la mesajele mele :roll: ; in sfarsit, important este ca am reusit si sunt super multumit :D , asadar pentru cei care sunt interesati sa-l testeze si deasemenea pentru cei care au incercat sa ma convinga ca nu ar fi mai ''truck'' decat alte kit uri, atasez link descarcare( link kit simplu cu harta Ro plus un link cu maps full EU). Eu il folosesc de 5 ani, si pana in prezent nu am gasit alt kit care sa fie mai fiabil in rutare camion(singurul inconvenient ar fi ca nu '' stie'' care drumuri/sosele, au indicatoare aditionale cu interzis camioane, gen '' doar pentru aprovizionare'' sau/si ''intre anumite ore''), tocmai de aceea m-am ''zbatut atata sa gasesc apk ul''.Nu este un kit pe care il folosesc cu trafic, meteo sau alte ''extra uri''; nici acest kit , nu este fiabil, la incarcatura ADR(dar asta se poate completa cu app pe care am postat-o intr-un alt mesaj , in acest topic), radarele sunt incomplete dar functionale(eu folosesc in paralel CamSam, desi nu sunt genul ''speedy'', se mai intampla sa omit portiuni de drum cu limita de viteza pentru camioane), trafic online se poate folosi de pe Maps; ceea ce ar fi util si m-ar ajuta la acest kit, ar fi avertizarile de ''depasire interzisa camioane'', asa cum toti stim, ''ne pierdem in ganduri'', dupa un anumit timp la volan :lol: .Un An Nou cu impliniri, bucurii , sanatate si drumuri bune! 8-)
Hidden Content
This board requires you to be registered and logged-in to view hidden content.
Hidden Content
This board requires you to be registered and logged-in to view hidden content.
Hidden Content
This board requires you to be registered and logged-in to view hidden content.
Ultima oară modificat Vin Ian 06, 2023 2:03 pm de către koala, modificat 1 dată în total.
Andrei2313
Mesaje: 134
Membru din: Mie Dec 05, 2018 10:35 pm
5
Has thanked: 640 ori
Been thanked: 38 ori

#114

Vin Ian 06, 2023 7:09 am

Salut.
Fișier corupt.
Password nu e corect.
koala
Mesaje: 26
Membru din: Dum Sep 03, 2017 3:16 pm
6
Has thanked: 2 ori
Been thanked: 12 ori

#115

Vin Ian 06, 2023 10:20 am

Salutare, Andrei. Care fisier spui ca ar fi corupt? Ai incercat sa descarci din nou? Daca descarci pe trafic date si are "lag uri" schimbul de "pachete" este posibil sa nu fi decarcat tot fisierul. Extragere fisiere doar cu RAR
Parola este corecta, pentru ambele fisiere. O zi buna
koala
Mesaje: 26
Membru din: Dum Sep 03, 2017 3:16 pm
6
Has thanked: 2 ori
Been thanked: 12 ori

#116

Vin Ian 06, 2023 1:56 pm

Intradevar, Andrei, ai avut dreptate, kit ul simplu cu harti Ro, avea alta parola. Am reinnoit link cu parola corecta. Multumesc pentru avertizare :roll: . Te rog incearca din nou sa descarci si sa ma anunti daca intampini probleme, eu am testat(download & unzip RAR) si e ok.O zi buna
goicea ciprian
Mesaje: 34
Membru din: Lun Ian 30, 2017 9:59 pm
7
Has thanked: 18 ori
Been thanked: 7 ori

#117

Sâm Ian 21, 2023 11:43 am

Salutare! Ar merge instalat în paralel cu un igo my way pe o tableta Lenovo M8?
Adică să fie folosite ,când unul când altul?
Gen my way în dispozitiv și acest igo world instalat pe card!?
Mulțumesc!
goicea ciprian
Mesaje: 34
Membru din: Lun Ian 30, 2017 9:59 pm
7
Has thanked: 18 ori
Been thanked: 7 ori

#118

Sâm Ian 21, 2023 11:48 am

koala scrie:
Joi Ian 05, 2023 9:34 am
Salutare tuturor.
Revin aici cu kit ul complet(include apk) de iGO_world Truck NextGen by Adri 77, nereusind sa gasesc ajutor nicaieri, in cele din urma am inceput sa '' sap '' in ''sys android'' din tableta si am extras apk ul, folosind AirDroid(multumiri dezvoltatorilor de la SandStudio). Ceea ce mi-a dat mult ''de furca'', pana am ajuns sa inteleg ce caut, a fost faptul ca versiunea kit ului, era diferita de versiunea apk ului(apk ul a fost '' bucatarit'' de cei de la forumbiz impreuna cu Adri77, presupun, deoarece asa apare ca logo la deschiderea programului). Ceea ce nu inteleg, totusi, de ce nu a raspuns Adri77 la mesajele mele :roll: ; in sfarsit, important este ca am reusit si sunt super multumit :D , asadar pentru cei care sunt interesati sa-l testeze si deasemenea pentru cei care au incercat sa ma convinga ca nu ar fi mai ''truck'' decat alte kit uri, atasez link descarcare( link kit simplu cu harta Ro plus un link cu maps full EU). Eu il folosesc de 5 ani, si pana in prezent nu am gasit alt kit care sa fie mai fiabil in rutare camion(singurul inconvenient ar fi ca nu '' stie'' care drumuri/sosele, au indicatoare aditionale cu interzis camioane, gen '' doar pentru aprovizionare'' sau/si ''intre anumite ore''), tocmai de aceea m-am ''zbatut atata sa gasesc apk ul''.Nu este un kit pe care il folosesc cu trafic, meteo sau alte ''extra uri''; nici acest kit , nu este fiabil, la incarcatura ADR(dar asta se poate completa cu app pe care am postat-o intr-un alt mesaj , in acest topic), radarele sunt incomplete dar functionale(eu folosesc in paralel CamSam, desi nu sunt genul ''speedy'', se mai intampla sa omit portiuni de drum cu limita de viteza pentru camioane), trafic online se poate folosi de pe Maps; ceea ce ar fi util si m-ar ajuta la acest kit, ar fi avertizarile de ''depasire interzisa camioane'', asa cum toti stim, ''ne pierdem in ganduri'', dupa un anumit timp la volan :lol: .Un An Nou cu impliniri, bucurii , sanatate si drumuri bune! 8-)
Hidden Content
This board requires you to be registered and logged-in to view hidden content.
Hidden Content
This board requires you to be registered and logged-in to view hidden content.
Hidden Content
This board requires you to be registered and logged-in to view hidden content.
salut!se poate reface linkul cu hartile pentru ca nu functioneaza ?! multumesc pentru munca depusa !
bogdan85
Mesaje: 114
Membru din: Lun Dec 19, 2016 3:06 pm
7
Localitate: GB
Has thanked: 1 data
Been thanked: 139 ori
Contact:

#119

Sâm Ian 21, 2023 7:34 pm

nu merg linkurile.
nilf40f
Mesaje: 127
Membru din: Sâm Iul 15, 2017 4:38 pm
6
Has thanked: 1 data
Been thanked: 5 ori

#120

Dum Apr 02, 2023 4:42 pm

koala scrie:
Joi Ian 05, 2023 9:34 am
Salutare tuturor.
Revin aici cu kit ul complet(include apk) de iGO_world Truck NextGen by Adri 77, nereusind sa gasesc ajutor nicaieri, in cele din urma am inceput sa '' sap '' in ''sys android'' din tableta si am extras apk ul, folosind AirDroid(multumiri dezvoltatorilor de la SandStudio). Ceea ce mi-a dat mult ''de furca'', pana am ajuns sa inteleg ce caut, a fost faptul ca versiunea kit ului, era diferita de versiunea apk ului(apk ul a fost '' bucatarit'' de cei de la forumbiz impreuna cu Adri77, presupun, deoarece asa apare ca logo la deschiderea programului). Ceea ce nu inteleg, totusi, de ce nu a raspuns Adri77 la mesajele mele :roll: ; in sfarsit, important este ca am reusit si sunt super multumit :D , asadar pentru cei care sunt interesati sa-l testeze si deasemenea pentru cei care au incercat sa ma convinga ca nu ar fi mai ''truck'' decat alte kit uri, atasez link descarcare( link kit simplu cu harta Ro plus un link cu maps full EU). Eu il folosesc de 5 ani, si pana in prezent nu am gasit alt kit care sa fie mai fiabil in rutare camion(singurul inconvenient ar fi ca nu '' stie'' care drumuri/sosele, au indicatoare aditionale cu interzis camioane, gen '' doar pentru aprovizionare'' sau/si ''intre anumite ore''), tocmai de aceea m-am ''zbatut atata sa gasesc apk ul''.Nu este un kit pe care il folosesc cu trafic, meteo sau alte ''extra uri''; nici acest kit , nu este fiabil, la incarcatura ADR(dar asta se poate completa cu app pe care am postat-o intr-un alt mesaj , in acest topic), radarele sunt incomplete dar functionale(eu folosesc in paralel CamSam, desi nu sunt genul ''speedy'', se mai intampla sa omit portiuni de drum cu limita de viteza pentru camioane), trafic online se poate folosi de pe Maps; ceea ce ar fi util si m-ar ajuta la acest kit, ar fi avertizarile de ''depasire interzisa camioane'', asa cum toti stim, ''ne pierdem in ganduri'', dupa un anumit timp la volan :lol: .Un An Nou cu impliniri, bucurii , sanatate si drumuri bune! 8-)
Hidden Content
This board requires you to be registered and logged-in to view hidden content.
Hidden Content
This board requires you to be registered and logged-in to view hidden content.
Hidden Content
This board requires you to be registered and logged-in to view hidden content.
Se poate reface link-ul cu kitul?
Scrie răspuns

Înapoi la “Kituri testate iGO NextGen Android”