iGO_World&iGO_World_Truck_Avic_64bit_A16!
Am instalat pe Galaxy Tab A11. Am luat hartile dintr-un post de pe aici cu torrent 2025 Q4 cu poi si license. Pare sa functioneze ok,dar nu gasesc pe harta avetrizari cu limitele de viteza si restrictiile de tonaj,gabarit. Trebuie descarcate separat de altundeva? Poate trebuie activate din aplicatie de undeva si nu vad eu?
Scuze,nu inteleg ce vrei sa spui!
Am descarcat igo din linkul acesta https://megawrzuta.pl/bg0j3tlq
La care am pus fisierele ux din ultimul link https://megawrzuta.pl/vslvpol3 plus map si poi 2025 q4
Am descarcat igo din linkul acesta https://megawrzuta.pl/bg0j3tlq
La care am pus fisierele ux din ultimul link https://megawrzuta.pl/vslvpol3 plus map si poi 2025 q4
-
bidon5
- Mesaje: 102
- Membru din: Sâm Mar 11, 2017 12:31 pm
- 9
- Has thanked: 13 ori
- Been thanked: 141 ori
Mulțumesc pt răspunsul rapid, totul este ok, doar ca folosind hărțile de la HERE limita de viteza pe autostradă nu se arată corect în modul simulare traseu ,am sa încerc și modul real dar nu cred ca se modifică .
Cu hărțile de la TOMTOM totul este perfect.
Cu hărțile de la TOMTOM totul este perfect.
Salutari, si mulțumesc EliteTeam pentru programul Igo Avic eu il folosesc cu hărți TomTom pentru ca sunt mai detaliate decât HERE, care funcționează foarte bine pe Samsung galaxy active tab 3. Eu fac distribuție de marfa in Zona Regensburg. PRO: programul este stabil , se vede mare pe tableta, si te vede permanent unde ești adică in Zonele istorice nu te pierde, nu te vede cad pe o strada când pe alta ca si la un GPS WinCE cu igo primo, Contra: motorul acestui program este identic parca ca si IGO Primo WinCE. Deci traseele sunt asa din topor te duce pe unde vrea el adică degeaba de bifez fără autostrăzi ca tot pe acolo ma duce,eu fac hot spot de pe telefon si vede porțiunile de drum cu lucrări si închise sau unde sunt Stauri, nu are nici o treaba nu ma deviază, chiar daca am dat din setări sa ma devieze. In rest este nemaipomenit de rapid si raspunde repede pe o tableta android este super bun. Am o rugaminte pentru EliteTeam daca se poate ca sa faca si cu iGO World celasi lucru ca si cu aceste daca se poate, am folosit pana acuma doua săptămâni iGO World si raspundea foarte bine la blocaje de pe traseu si drumuri inchise adica ma reruta, dar era mic si nu se vedea asa de bine si avea si buguri se mai restarta din cand incand . Respect si multe multumiri Echipei EliteTeam

