iGO_World&iGO_World_Truck_Avic_64bit_A16!

Hendru2
Mesaje: 1
Membru din: Sâm Mai 09, 2026 9:25 pm
Has thanked: 2 ori

#16

Dum Mai 10, 2026 7:09 pm

Se pot reface linkurile ? Multumesc!
Avatar utilizator
EliteTeam
Mesaje: 189
Membru din: Sâm Dec 07, 2024 3:11 pm
1
Has thanked: 1 data
Been thanked: 506 ori

#17

Dum Mai 10, 2026 9:13 pm

Salut
Am adăugat versiunea mod, serverul EasyPaste a încetat să funcționeze. Când voi avea timp, voi încărca originalele pe un alt server!
Gil26
Mesaje: 422
Membru din: Dum Feb 24, 2019 8:01 am
7
Has thanked: 375 ori
Been thanked: 266 ori

#18

Lun Mai 11, 2026 3:21 am

Da, de vreo saptamana serverul EasyPaste nu mai functioneaza.

Multumim mult pentru tot timpul si efortul depus, pentru toate aceste versiuni oferite cu generozitate si pe acest forum. 👍
Avatar utilizator
EliteTeam
Mesaje: 189
Membru din: Sâm Dec 07, 2024 3:11 pm
1
Has thanked: 1 data
Been thanked: 506 ori

#19

Lun Mai 11, 2026 4:20 pm

actualizați linkurile noi!
Avatar utilizator
EliteTeam
Mesaje: 189
Membru din: Sâm Dec 07, 2024 3:11 pm
1
Has thanked: 1 data
Been thanked: 506 ori

#20

Sâm Mai 23, 2026 11:16 am

actualizare 24/05/2026! Am adăugat versiunea completă a skinului cu butoane doar color pentru apk-ul Avic64bit!
doar înlocuiți folderul ux!
hardstyle
Mesaje: 5
Membru din: Joi Mai 07, 2026 8:13 pm
Has thanked: 3 ori
Been thanked: 1 data

#21

Sâm Mai 23, 2026 12:35 pm

Am instalat pe Galaxy Tab A11. Am luat hartile dintr-un post de pe aici cu torrent 2025 Q4 cu poi si license. Pare sa functioneze ok,dar nu gasesc pe harta avetrizari cu limitele de viteza si restrictiile de tonaj,gabarit. Trebuie descarcate separat de altundeva? Poate trebuie activate din aplicatie de undeva si nu vad eu?
Avatar utilizator
EliteTeam
Mesaje: 189
Membru din: Sâm Dec 07, 2024 3:11 pm
1
Has thanked: 1 data
Been thanked: 506 ori

#22

Sâm Mai 23, 2026 3:48 pm

pentru a nu face nicio confuzie cu dosarele din iaz - varianta pentru camion!
hardstyle
Mesaje: 5
Membru din: Joi Mai 07, 2026 8:13 pm
Has thanked: 3 ori
Been thanked: 1 data

#23

Sâm Mai 23, 2026 6:01 pm

Scuze,nu inteleg ce vrei sa spui!
Am descarcat igo din linkul acesta https://megawrzuta.pl/bg0j3tlq
La care am pus fisierele ux din ultimul link https://megawrzuta.pl/vslvpol3 plus map si poi 2025 q4
Avatar utilizator
EliteTeam
Mesaje: 189
Membru din: Sâm Dec 07, 2024 3:11 pm
1
Has thanked: 1 data
Been thanked: 506 ori

#24

Sâm Mai 23, 2026 8:05 pm

Am adăugat o versiune color pentru camion!
prodypaul
Mesaje: 11
Membru din: Dum Dec 18, 2016 7:16 am
9
Has thanked: 2 ori
Been thanked: 1 data

#25

Dum Mai 24, 2026 6:25 am

multumesc ,functioneaza pe samsung s25 ultra android 16 ,u8.5
bidon5
Mesaje: 102
Membru din: Sâm Mar 11, 2017 12:31 pm
9
Has thanked: 13 ori
Been thanked: 141 ori

#26

Dum Mai 24, 2026 11:22 pm

Avic nu arata corect limitele de viteza pe drumul respectiv cu hărțile HERE🥲
Avatar utilizator
EliteTeam
Mesaje: 189
Membru din: Sâm Dec 07, 2024 3:11 pm
1
Has thanked: 1 data
Been thanked: 506 ori

#27

Lun Mai 25, 2026 4:04 am

Salut
test cu hărți q22025
Ultima oară modificat Lun Mai 25, 2026 4:33 pm de către EliteTeam, modificat 1 dată în total.
bidon5
Mesaje: 102
Membru din: Sâm Mar 11, 2017 12:31 pm
9
Has thanked: 13 ori
Been thanked: 141 ori

#28

Lun Mai 25, 2026 7:19 am

Mulțumesc pt răspunsul rapid, totul este ok, doar ca folosind hărțile de la HERE limita de viteza pe autostradă nu se arată corect în modul simulare traseu ,am sa încerc și modul real dar nu cred ca se modifică .
Cu hărțile de la TOMTOM totul este perfect.
micutu46
Mesaje: 5
Membru din: Dum Feb 12, 2017 6:58 pm
9
Has thanked: 10 ori
Been thanked: 2 ori

#29

Mar Iun 02, 2026 7:41 pm

Salutari, si mulțumesc EliteTeam pentru programul Igo Avic eu il folosesc cu hărți TomTom pentru ca sunt mai detaliate decât HERE, care funcționează foarte bine pe Samsung galaxy active tab 3. Eu fac distribuție de marfa in Zona Regensburg. PRO: programul este stabil , se vede mare pe tableta, si te vede permanent unde ești adică in Zonele istorice nu te pierde, nu te vede cad pe o strada când pe alta ca si la un GPS WinCE cu igo primo, Contra: motorul acestui program este identic parca ca si IGO Primo WinCE. Deci traseele sunt asa din topor te duce pe unde vrea el adică degeaba de bifez fără autostrăzi ca tot pe acolo ma duce,eu fac hot spot de pe telefon si vede porțiunile de drum cu lucrări si închise sau unde sunt Stauri, nu are nici o treaba nu ma deviază, chiar daca am dat din setări sa ma devieze. In rest este nemaipomenit de rapid si raspunde repede pe o tableta android este super bun. Am o rugaminte pentru EliteTeam daca se poate ca sa faca si cu iGO World celasi lucru ca si cu aceste daca se poate, am folosit pana acuma doua săptămâni iGO World si raspundea foarte bine la blocaje de pe traseu si drumuri inchise adica ma reruta, dar era mic si nu se vedea asa de bine si avea si buguri se mai restarta din cand incand . Respect si multe multumiri Echipei EliteTeam
Scrie răspuns

Înapoi la “iGO NextGen Android”