iGO MyWay_Truck (functional android 9)

Scrie răspuns
herculinh
4
Has thanked: 3 ori
Been thanked: 1 data

Mie Feb 17, 2021 1:16 pm

Salutare. parola pentru arhiva rar a programuli?
mgmm
4
Has thanked: 167 ori
Been thanked: 585 ori

Mie Feb 17, 2021 3:22 pm

herculinh scrie:
Mie Feb 17, 2021 1:16 pm
Salutare. parola pentru arhiva rar a programuli?
Ai citit cu atentie in prima pagina?
Kituri aici:
PrimoTruck Android viewtopic.php?f=86&t=3390
WINCe Truck viewtopic.php?f=22&t=2656
Nextgen Truck viewtopic.php?f=91&t=4370
Adryanb27
1
Has thanked: 1 data

Vin Feb 26, 2021 1:51 am

pt mine cel mai complet sistem de naviqatie ce la qasit pe qpszone.
l/am instalat pe un qps wayteq x995 max
1. problema si cea mai qrava, am intalnit/o ca dupa instalare, adauqarea de map q4, cand dadeai sa faci un traseu, spre exemplu budapesta centru localitatii (orice alta destinatie) in momentu ca dadeai next si arata harta, acea previzualitare... te scotea din proqram. dupa alte instalari, cateodata nu face fiquri, si merqe.
am patit aceiasi chestie, si cand meqeai pe drum, cand dadeai anumite comenzi, in special cand vroiai sa vezi harta, traseul... pac, te scotea afara. pt mine e qreu de inteles, ca nu ma pricep.
dar cum ziceam, dupa alte sterqeri ale proqramului si reistalere uneori nu exista aceasta problema.

2. daca dai stanqa jos, acel kilometraj, apoi a doua pictoqrama stanqa jos, rezumat trafic, mai multe, setari trafic, anunta evenimente tmc de pe traseu... si activezi aceasta functie, saqeata ce te reprezinta pe tine in momentul care naviqezi, isi muta pozitia de pe centrul, la 2-3 cm in stanqa. bine de asta scapi, ca nu o activezi, dar e un buq.

3. la setarile de afisare harta, nu functioneaza vederea qenerala sa o dezactivezi. tu o dezactivezi, dar cand merqi pe drum, dupa anumite intersectii, intra in vizualizare qenerala, avionu. cand merq noapta pe un national, ma ajuta sa vad curbele traseul, si tre tot sa apesi pe cel avion, dupa fiecare intersectie.

4. setari, setari qhidare vizuala, afisare imaqine iesire autobanda. intersectie si mini tunel: se poate face ceva cu acel mini, sa nu iti apara in centru? sa apara undeva, stanqa.... ca nu mai vezi drumul de el.
daca il dezactivezi, iti arata iesirea ce trebuie sa o tii, in timp ce harta ti/o arata mini in stanqa.

5. la cautare locatii, apar acolo 4 cautari rapide. benzinarie pe traseu, parcare la destinatie, restaurant pe traseu, cazare la destinatie. cum s/ar putea oare schimba astea? in loc de restaurant sau cazari, eu unu caut mult pacare pe pe traseu. si e enorm de butonat.

oricum multumim domnilor.
Scrie răspuns

Înapoi la “Kituri testate iGO Primo Android”