Probleme IGO pe Android 10 Head Unit

SpawNyK
Mesaje: 1
Membru din: Mie Sep 09, 2020 8:43 pm
3
Has thanked: 1 data

#1

Joi Sep 10, 2020 11:32 am

Buna ziua domnilor,

Vin si eu cu niste probleme legate de IGO instalat pe Android si va rog frumos daca ma puteti ajuta.

Recent am achizitionat si montat pe masina personala (golf 7) un Android Head Unit Dasaita cu Android 10. Chinezul mi-a dat si un microsd card (16 GB) cu IGO si hartile 2019 Q4 Europa etc (vreo 10GB)

Unitatea funtioneaza foarte bine dar singura problema este ca am umblat eu pe card de pe laptop inainte sa montez unitatea iar acum numai functioneaza IGO.

Sunt utilizator experimentat de PC si Android (root, linux, custom ROMs etc) dar incerc de 2 zile sa instalez orice versiune de IGO si s-o fac sa functioneze :)

Tot apare eroarea cu global_cfg, am verificat daca e unde trebuie, am modificat sys cu path catre folder, am modificat si numele cardului care la mine este C6E6-1A04 si tot degeaba :/

Am citit mult pe forum (sperand ca reusesc sa o fac fara sa postez) si am downloadat vreo 5 versiuni de IGO dar din pacate n-am avut succes.

Bun, rugamintea este urmatoarea:
Va rog frumos daca ma puteti indruma spre un soft IGO sa functioneze pe tableta chinezeasca si tutorialul de instalare pentru sys.txt.

Din ce am citit pe forum am observat ca trebuie instalat IGO pe memoria interna si facut link in sys catre addons cu content pe SDCARD si as vrea sa instalez o versiune de IGO si sa pastrez folderul content de pe card dar sa-l mut unde trebuie sau etc.

Doresc sa pastrez folderul content de pe card pentru ca dureaza foarte mult sa copiezi de pe stick pe head unit. Dupa ce am formatat cardul si am copiat backup-ul de IGO de pe stick (10 GB) mi-a luat undeva la 4 ore si nu as vrea sa repet aceasta actiune :)

Multumesc din tot sufletul pentru ajutor !!
Scrie răspuns

Înapoi la “iGO Primo Android”