Igo Primo se stinge display-ul

valy_alesu
Mesaje: 13
Membru din: Mar Aug 21, 2018 5:09 pm
7
Has thanked: 2 ori
Been thanked: 2 ori

#1

Mie Noi 07, 2018 6:04 pm

Buna seara,

Am pus IgoPrimo pe un Wayteq x995max insa intampin o problema in momentul in care urmeaza ca Ioana sa imi vorbeasca si anume se stinge display-ul timp de cateva secunde (atat cat imi vorbeste) dupa care revine la normal pana la urmatoarea manevra.
Va rog daca stiti sa imi spuneti ce trebuie sa modific in sys.txt.
Multumesc
Theopsis
Mesaje: 395
Membru din: Mar Dec 20, 2016 4:42 pm
9
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 53 ori
Been thanked: 223 ori

#2

Mie Noi 07, 2018 7:57 pm

Incearca cu un alt kit de iGO, iar daca problema persista, probabil ca e o problema ce tine de alimentarea dispozitivului, fie e insuficienta fie are alimentatorul o problema.
=[ Raspunsul meu ti-a fost util? Apasa butonul de Like! ]=
valy_alesu
Mesaje: 13
Membru din: Mar Aug 21, 2018 5:09 pm
7
Has thanked: 2 ori
Been thanked: 2 ori

#3

Vin Noi 09, 2018 6:21 pm

Alimentatorul este foarte bun la fel si acumulatorul(aparatul este nou). Voi incerca o alta versiune de Igo. Multumesc
ghitagsm
Mesaje: 4
Membru din: Mie Oct 13, 2021 4:24 pm
4
Has thanked: 1 data

#4

Lun Sep 30, 2024 10:02 am

Va salut
Aceiasi problema am si eu pe navitruck T9X (android)
Am incercat alt kit de primo si la fel face . Numai cu nextgen merge .
Plus
Mesaje: 24
Membru din: Mie Dec 14, 2016 8:58 am
9
Has thanked: 18 ori

#5

Lun Sep 30, 2024 2:08 pm

Daca stergi folderul poi mai se stinge?
costyy73
Mesaje: 13
Membru din: Mar Dec 20, 2016 4:31 pm
9
Has thanked: 21 ori

#6

Mie Mai 27, 2026 12:50 pm

Salutari.Si eu am patit pe un T9x si am sters din poi tarile care nu imi trebuiau,mai exact cele care nu sunt in EU:Azerbaijan,Belarus,Malta,Armenia,Rusia,s.a.m.d.,dupa care a functionat perfect
Adrian2001Iordache
Mesaje: 6
Membru din: Dum Mar 09, 2025 10:09 am
1
Has thanked: 2 ori
Been thanked: 1 data

#7

Sâm Mai 30, 2026 8:46 pm

Vă salut, referitor la problema de pe t9x, am reușit să remediez problema schimbând din sys "fullscreen=0". Nu am mai avut probleme. La fel și la o tabletă mai veche lua black screen imediat ce încercam să pornesc pentru a doua oară (prima dată mergea normal). Poate merge și la voi
raluca21
Mesaje: 16
Membru din: Mie Dec 14, 2016 9:25 am
9
Has thanked: 18 ori
Been thanked: 5 ori

#8

Mar Iun 02, 2026 1:29 pm

Salut!
ecranul se stinge cand incepe sa vb ioana deoarece sunt prea populate directoarele map, poi si speedcam !
Incercati sa lasati in ele doar esential sau puneti doar map si adaugati ulterior si celelalte !
Nu e problema din kit de igo, ci de la aparate !
Spor !
Scrie răspuns

Înapoi la “Alte sisteme de navigatie”