Buna seara,
Am pus IgoPrimo pe un Wayteq x995max insa intampin o problema in momentul in care urmeaza ca Ioana sa imi vorbeasca si anume se stinge display-ul timp de cateva secunde (atat cat imi vorbeste) dupa care revine la normal pana la urmatoarea manevra.
Va rog daca stiti sa imi spuneti ce trebuie sa modific in sys.txt.
Multumesc
Igo Primo se stinge display-ul
-
valy_alesu
- Mesaje: 13
- Membru din: Mar Aug 21, 2018 5:09 pm
- 7
- Has thanked: 2 ori
- Been thanked: 2 ori
-
Theopsis
- Mesaje: 395
- Membru din: Mar Dec 20, 2016 4:42 pm
- 9
- Localitate: Bucuresti
- Has thanked: 53 ori
- Been thanked: 223 ori
Incearca cu un alt kit de iGO, iar daca problema persista, probabil ca e o problema ce tine de alimentarea dispozitivului, fie e insuficienta fie are alimentatorul o problema.
=[ Raspunsul meu ti-a fost util? Apasa butonul de Like! ]=
-
valy_alesu
- Mesaje: 13
- Membru din: Mar Aug 21, 2018 5:09 pm
- 7
- Has thanked: 2 ori
- Been thanked: 2 ori
Alimentatorul este foarte bun la fel si acumulatorul(aparatul este nou). Voi incerca o alta versiune de Igo. Multumesc
-
Adrian2001Iordache
- Mesaje: 6
- Membru din: Dum Mar 09, 2025 10:09 am
- 1
- Has thanked: 2 ori
- Been thanked: 1 data
Vă salut, referitor la problema de pe t9x, am reușit să remediez problema schimbând din sys "fullscreen=0". Nu am mai avut probleme. La fel și la o tabletă mai veche lua black screen imediat ce încercam să pornesc pentru a doua oară (prima dată mergea normal). Poate merge și la voi
Salut!
ecranul se stinge cand incepe sa vb ioana deoarece sunt prea populate directoarele map, poi si speedcam !
Incercati sa lasati in ele doar esential sau puneti doar map si adaugati ulterior si celelalte !
Nu e problema din kit de igo, ci de la aparate !
Spor !
ecranul se stinge cand incepe sa vb ioana deoarece sunt prea populate directoarele map, poi si speedcam !
Incercati sa lasati in ele doar esential sau puneti doar map si adaugati ulterior si celelalte !
Nu e problema din kit de igo, ci de la aparate !
Spor !

