iGO NEXTGEN ANDROID IESE DIN APLICATIE

Enigma31
Has thanked: 91 ori
Been thanked: 76 ori

Sâm Ian 11, 2020 6:15 pm

Salutare colegi !
Am un dispozitiv cu sistem de operare android pe care am instalat nextgen cu skin pongo ,iar in urma trecerii la o versiune de harti mai noua (avea 2018.q4 si am pus 2019.q2 ) intra in program,gaseste locatiile si cand mai lipsesc 10 secunde pana sa inceapa ruta , iese din aplicatie fara sa marcheze eroare etc...
Vreo solutie ?
Multumesc anticipat !!

Am descoperit problema asa ca o impartasesc si cu voi in cazul in care vreodata mai are cineva o problema asemanatoare....In cazul meu aveam un fisier din speedcam cu Germany ,dar era de la tom tom,hartile fiind de la here....In urma eliminarii acelui fisier totul functioneaza perfect...Am adaugat un speedcamtext cu toata Europa,inclusiv Germania asa ca totul e ok.
pecobd
Has thanked: 2 ori
Been thanked: 1 data

Mie Ian 22, 2020 1:42 pm

Buna ziua. am o mare rugaminte la voi. Am nevoie de un igo primo sau igo israel care sa mearga pe android 8 cu rezolutie 1024x600 (este o navigatie chinezesca, allwiner t8). Am instalat igo pal si igo Israel. Toate bune pana incep sa unblu prin setari sa cateodata chiar cand caut o adresa se blocheaza si iese din aplicatie.
Nu face tot timpul.
multumesc
Enigma31
Has thanked: 91 ori
Been thanked: 76 ori

Mie Ian 22, 2020 2:23 pm

,, Pe Oreo si pe alte device-uri unde Nextgenul se inchide fara motiv.
Se creeaza in memoria interna structura:
Android / data / com.nng.igo.primong.palestine / files /content / global_cfg /
Aici se copiaza global_cfg.zip ,,

Asta cred ca am gasit pe un kit pe care il am de pe la colegul @rcv64
Incearca si vezi daca dispar problemele !
Voi incerca sa urc si kitul!

https://www71.zippyshare.com/v/jQ3vqnxs/file.html
Scrie răspuns

Înapoi la “iGO NextGen”