Iconite igo

Giuli
Mesaje: 10
Membru din: Sâm Mai 30, 2026 2:29 pm
Been thanked: 2 ori

#1

Sâm Mai 30, 2026 6:21 pm

Ma poate ajuta si pe mine cineva cu iconite pentru igo primo..gen sa-mi arat e lidl etc ? multumesc
ucea
Mesaje: 61
Membru din: Lun Mar 06, 2017 9:01 am
9
Has thanked: 93 ori
Been thanked: 86 ori

#2

Dum Mai 31, 2026 10:56 am

Giuli scrie:
Sâm Mai 30, 2026 6:21 pm
Ma poate ajuta si pe mine cineva cu iconite pentru igo primo..gen sa-mi arat e lidl etc ? multumesc
Pentru a fi ajutat (eficient), ar trebui să precizați concret (cel puțin) programul de navigație și rezoluția.
Giuli
Mesaje: 10
Membru din: Sâm Mai 30, 2026 2:29 pm
Been thanked: 2 ori

#3

Dum Mai 31, 2026 11:04 am

Igo primo și am o tabletă galaxy tab a11..am hărțile instalate 2025 Q4 Tom Tom
Andrei2313
Mesaje: 189
Membru din: Mie Dec 05, 2018 10:35 pm
7
Has thanked: 1122 ori
Been thanked: 63 ori

#4

Dum Mai 31, 2026 12:40 pm

Caută pe forum un branding pus de Prodanu, ți-recomand!
ucea
Mesaje: 61
Membru din: Lun Mar 06, 2017 9:01 am
9
Has thanked: 93 ori
Been thanked: 86 ori

#5

Dum Mai 31, 2026 2:07 pm

Giuli scrie:
Dum Mai 31, 2026 11:04 am
Igo primo și am o tabletă galaxy tab a11..am hărțile instalate 2025 Q4 Tom Tom
DOAR dacă e iGO primo WinCE 800x480, va ajuta acesta.
Fişiere ataşate
branding.zip
(6.59 MiB) Descărcat de 39 ori
Ultima oară modificat Lun Iun 01, 2026 2:10 pm de către ucea, modificat 1 dată în total.
Gil26
Mesaje: 419
Membru din: Dum Feb 24, 2019 8:01 am
7
Has thanked: 374 ori
Been thanked: 259 ori

#6

Dum Mai 31, 2026 6:27 pm

ucea scrie:
Dum Mai 31, 2026 2:07 pm
Giuli scrie:
Dum Mai 31, 2026 11:04 am
Igo primo și am o tabletă galaxy tab a11..am hărțile instalate 2025 Q4 Tom Tom
Doar dacă e iGO primo WinCE 800x480, va ajuta acesta.
Ajutorul dumneavoastra NU este "eficient" :? , acest branding pentru iGO Primo WinCE 800x480 NU il ajuta pe colegul cu tableta Samsung Galaxy Tab А11 sistem de operare Android (One UI 8) si rezolutie 1340x800 pixels:
Fişiere ataşate
iGO.png
Giuli
Mesaje: 10
Membru din: Sâm Mai 30, 2026 2:29 pm
Been thanked: 2 ori

#7

Dum Mai 31, 2026 8:06 pm

Îmi poți da te rog ce ai tu aici ?
Gil26
Mesaje: 419
Membru din: Dum Feb 24, 2019 8:01 am
7
Has thanked: 374 ori
Been thanked: 259 ori

#8

Lun Iun 01, 2026 2:53 pm

Pentru cine doreste am urcat pe: https://gofile.io/d/yeR67K
cateva versiuni branding.zip pentru iGO Primo Android (9.6.29.636868) diferite rezolutii dupa preferinte, desigur ca se redenumesc, se sterge din \iGO\save\profiles\01 fisierul poi_visiblities.txt, etc. …
sau se cauta pe forum, se gasesc destule, doar ca exemplu si in acest topic: viewtopic.php?f=54&t=5778&hilit=branding+Primo+Android

PS: @ucea , degeaba iti modifici posturile :) , am subliniat si “bolduit” tot ceea ce era necesar in postul #6 :!:
Fişiere ataşate
branding_2Prodanu.png
ucea
Mesaje: 61
Membru din: Lun Mar 06, 2017 9:01 am
9
Has thanked: 93 ori
Been thanked: 86 ori

#9

Lun Iun 01, 2026 2:56 pm

Ajutorul dumneavoastra NU este "eficient" :? , acest branding pentru iGO Primo WinCE 800x480 NU il ajuta pe colegul cu tableta Samsung Galaxy Tab А11 sistem de operare Android (One UI 8) si rezolutie 1340x800 pixels:
[/quote]

Primesc cu respect și înclinare aprecieri critice de la cei în măsură să le exprime și mulțumesc pentru cele formulate justificat.
Nu este și cazul dumneavoastră.
Înțelept ar fi fost să vă bucurați.
Ajutorul pe care l-ați apreciat "ineficient", s-a dovedit "eficient" pentru cel puțin 30 colegi de pe forum.
Ultima oară modificat Mie Iun 03, 2026 12:14 pm de către ucea, modificat 1 dată în total.
Gil26
Mesaje: 419
Membru din: Dum Feb 24, 2019 8:01 am
7
Has thanked: 374 ori
Been thanked: 259 ori

#10

Lun Iun 01, 2026 3:01 pm

"Ajutorul" este INeficient pentru initiatorul acestui topic care a scris foarte clar "... și am o tabletă galaxy tab a11", acel branding iGO primo WinCE 800x480 ii este INutil :!:
Ultima oară modificat Lun Iun 01, 2026 3:10 pm de către Gil26, modificat 1 dată în total.
Giuli
Mesaje: 10
Membru din: Sâm Mai 30, 2026 2:29 pm
Been thanked: 2 ori

#11

Lun Iun 01, 2026 3:09 pm

Gil26 scrie:
Lun Iun 01, 2026 2:53 pm
Pentru cine doreste am urcat pe: https://gofile.io/d/yeR67K
cateva versiuni branding.zip pentru iGO Primo Android (9.6.29.636868) diferite rezolutii dupa preferinte, desigur ca se redenumesc, se sterge din \iGO\save\profiles\01 fisierul poi_visiblities.txt, etc. …
sau se cauta pe forum, se gasesc destule, doar ca exemplu si in acest topic: viewtopic.php?f=54&t=5778&hilit=branding+Primo+Android

PS: @ucea , degeaba iti modifici posturile :) , am subliniat si “bolduit” tot ceea ce era necesar in postul #6 :!:
Multumesc frumos, am reusit cu un branding de al tau.
Fişiere ataşate
Screenshot_20260601_180623_iGO.jpg
Avatar utilizator
Dan
Mesaje: 474
Membru din: Mie Dec 14, 2016 9:30 am
9
Has thanked: 221 ori
Been thanked: 1288 ori

#12

Mar Iun 02, 2026 5:57 pm

Gil26 scrie:
Lun Iun 01, 2026 3:01 pm
"Ajutorul" este INeficient pentru initiatorul acestui topic care a scris foarte clar "... și am o tabletă galaxy tab a11", acel branding iGO primo WinCE 800x480 ii este INutil :!:
V-as ruga, daca se poate, sa lasati intepaturile, in special tu, Gil26, dar si pentru ceilalti useri. Nu e prima data cand observ ca obisnuiesti sa "intepi" in unele postari alti useri de pe forum. Incercam sa ajutam pe cat putem, nu sa ne dam tauri pe aici, ca eu am dreptate, ba nu, eu.
Daca puteti ajuta, bravo, daca nu, dati scroll si treceti mai departe, fara intepaturi sau acuzatii. Multumesc.
Gil26
Mesaje: 419
Membru din: Dum Feb 24, 2019 8:01 am
7
Has thanked: 374 ori
Been thanked: 259 ori

#13

Mar Iun 02, 2026 6:05 pm

Nu este vorba despre nicio "intepatura", va rog sa nu denaturati, ceea ce am scris cred ca este foarte CORECT, acel branding iGO primo WinCE 800x480 este INUTIL pentru initiatorul topicului (care a fost citat si s-a oferit "ajutorul" in postul #5) cu o tableta Samsung Galaxy Tab А11 sistem de operare Android (One UI 8) si rezolutie 1340x800 pixels.

Iar daca pentru unii tot nu este clar subliniez din nou ceea ce s-a cerut /citat si ceea ce s-a oferit :
ucea scrie:
Dum Mai 31, 2026 2:07 pm
Giuli scrie:
Dum Mai 31, 2026 11:04 am
Igo primo și am o tabletă galaxy tab a11..am hărțile instalate 2025 Q4 Tom Tom
DOAR dacă e iGO primo WinCE 800x480, va ajuta acesta.
Si referitor la "Daca puteti ajuta, bravo, daca nu, dati scroll si treceti mai departe, fara intepaturi sau acuzatii" va rog sa cititi si postul #11.
Multumesc.
Avatar utilizator
Dan
Mesaje: 474
Membru din: Mie Dec 14, 2016 9:30 am
9
Has thanked: 221 ori
Been thanked: 1288 ori

#14

Vin Iun 05, 2026 6:49 am

Gil26 scrie:
Mar Iun 02, 2026 6:05 pm
Nu este vorba despre nicio "intepatura", va rog sa nu denaturati, ceea ce am scris cred ca este foarte CORECT, acel branding iGO primo WinCE 800x480 este INUTIL pentru initiatorul topicului (care a fost citat si s-a oferit "ajutorul" in postul #5) cu o tableta Samsung Galaxy Tab А11 sistem de operare Android (One UI 8) si rezolutie 1340x800 pixels.
Stii prea bine despre ce vorbesc, nu e vorba doar de acest topic.
Nu cred ca a deranjat pe nimeni ca a pus unul pentru WinCE, specificand asta, din contra, a si fost descarcat de cateva zeci de ori.
Gil26 scrie:
Mar Iun 02, 2026 6:05 pm
Si referitor la "Daca puteti ajuta, bravo, daca nu, dati scroll si treceti mai departe, fara intepaturi sau acuzatii" va rog sa cititi si postul #11.
Multumesc.
Nu intru in polemici cu nimeni, nu am zis ca nu ajuti, remarca era la modul general.
Dar daca ajuti, asta nu iti da dreptul sa fii cocos. Multumesc.

P.S: Nu e nevoie sa bolduiesti, subliniezi, colorezi textul cand scrii, se intelege si fara.
Gil26
Mesaje: 419
Membru din: Dum Feb 24, 2019 8:01 am
7
Has thanked: 374 ori
Been thanked: 259 ori

#15

Vin Iun 05, 2026 8:12 am

Divagatii si "interpretari" fara rost /sens, iar posturile acestea nu ajuta pe nimeni ....
Scrie răspuns

Înapoi la “Harti si fisiere CONTENT iGO”