Iconite igo
-
Andrei2313
- Mesaje: 189
- Membru din: Mie Dec 05, 2018 10:35 pm
- 7
- Has thanked: 1122 ori
- Been thanked: 63 ori
Caută pe forum un branding pus de Prodanu, ți-recomand!
DOAR dacă e iGO primo WinCE 800x480, va ajuta acesta.
- Fişiere ataşate
-
- branding.zip
- (6.59 MiB) Descărcat de 39 ori
Ultima oară modificat Lun Iun 01, 2026 2:10 pm de către ucea, modificat 1 dată în total.
Ajutorul dumneavoastra NU este "eficient"
Pentru cine doreste am urcat pe: https://gofile.io/d/yeR67K
cateva versiuni branding.zip pentru iGO Primo Android (9.6.29.636868) diferite rezolutii dupa preferinte, desigur ca se redenumesc, se sterge din \iGO\save\profiles\01 fisierul poi_visiblities.txt, etc. …
sau se cauta pe forum, se gasesc destule, doar ca exemplu si in acest topic: viewtopic.php?f=54&t=5778&hilit=branding+Primo+Android
PS: @ucea , degeaba iti modifici posturile
, am subliniat si “bolduit” tot ceea ce era necesar in postul #6 
cateva versiuni branding.zip pentru iGO Primo Android (9.6.29.636868) diferite rezolutii dupa preferinte, desigur ca se redenumesc, se sterge din \iGO\save\profiles\01 fisierul poi_visiblities.txt, etc. …
sau se cauta pe forum, se gasesc destule, doar ca exemplu si in acest topic: viewtopic.php?f=54&t=5778&hilit=branding+Primo+Android
PS: @ucea , degeaba iti modifici posturile
Ajutorul dumneavoastra NU este "eficient"
, acest branding pentru iGO Primo WinCE 800x480 NU il ajuta pe colegul cu tableta Samsung Galaxy Tab А11 sistem de operare Android (One UI 8) si rezolutie 1340x800 pixels:
[/quote]
Primesc cu respect și înclinare aprecieri critice de la cei în măsură să le exprime și mulțumesc pentru cele formulate justificat.
Nu este și cazul dumneavoastră.
Înțelept ar fi fost să vă bucurați.
Ajutorul pe care l-ați apreciat "ineficient", s-a dovedit "eficient" pentru cel puțin 30 colegi de pe forum.
[/quote]
Primesc cu respect și înclinare aprecieri critice de la cei în măsură să le exprime și mulțumesc pentru cele formulate justificat.
Nu este și cazul dumneavoastră.
Înțelept ar fi fost să vă bucurați.
Ajutorul pe care l-ați apreciat "ineficient", s-a dovedit "eficient" pentru cel puțin 30 colegi de pe forum.
Ultima oară modificat Mie Iun 03, 2026 12:14 pm de către ucea, modificat 1 dată în total.
"Ajutorul" este INeficient pentru initiatorul acestui topic care a scris foarte clar "... și am o tabletă galaxy tab a11", acel branding iGO primo WinCE 800x480 ii este INutil 
Ultima oară modificat Lun Iun 01, 2026 3:10 pm de către Gil26, modificat 1 dată în total.
Multumesc frumos, am reusit cu un branding de al tau.Gil26 scrie: ↑Lun Iun 01, 2026 2:53 pmPentru cine doreste am urcat pe: https://gofile.io/d/yeR67K
cateva versiuni branding.zip pentru iGO Primo Android (9.6.29.636868) diferite rezolutii dupa preferinte, desigur ca se redenumesc, se sterge din \iGO\save\profiles\01 fisierul poi_visiblities.txt, etc. …
sau se cauta pe forum, se gasesc destule, doar ca exemplu si in acest topic: viewtopic.php?f=54&t=5778&hilit=branding+Primo+Android
PS: @ucea , degeaba iti modifici posturile, am subliniat si “bolduit” tot ceea ce era necesar in postul #6
![]()
V-as ruga, daca se poate, sa lasati intepaturile, in special tu, Gil26, dar si pentru ceilalti useri. Nu e prima data cand observ ca obisnuiesti sa "intepi" in unele postari alti useri de pe forum. Incercam sa ajutam pe cat putem, nu sa ne dam tauri pe aici, ca eu am dreptate, ba nu, eu.
Daca puteti ajuta, bravo, daca nu, dati scroll si treceti mai departe, fara intepaturi sau acuzatii. Multumesc.
Nu este vorba despre nicio "intepatura", va rog sa nu denaturati, ceea ce am scris cred ca este foarte CORECT, acel branding iGO primo WinCE 800x480 este INUTIL pentru initiatorul topicului (care a fost citat si s-a oferit "ajutorul" in postul #5) cu o tableta Samsung Galaxy Tab А11 sistem de operare Android (One UI 8) si rezolutie 1340x800 pixels.
Iar daca pentru unii tot nu este clar subliniez din nou ceea ce s-a cerut /citat si ceea ce s-a oferit :
Multumesc.
Iar daca pentru unii tot nu este clar subliniez din nou ceea ce s-a cerut /citat si ceea ce s-a oferit :
Si referitor la "Daca puteti ajuta, bravo, daca nu, dati scroll si treceti mai departe, fara intepaturi sau acuzatii" va rog sa cititi si postul #11.
Multumesc.
Stii prea bine despre ce vorbesc, nu e vorba doar de acest topic.Gil26 scrie: ↑Mar Iun 02, 2026 6:05 pmNu este vorba despre nicio "intepatura", va rog sa nu denaturati, ceea ce am scris cred ca este foarte CORECT, acel branding iGO primo WinCE 800x480 este INUTIL pentru initiatorul topicului (care a fost citat si s-a oferit "ajutorul" in postul #5) cu o tableta Samsung Galaxy Tab А11 sistem de operare Android (One UI 8) si rezolutie 1340x800 pixels.
Nu cred ca a deranjat pe nimeni ca a pus unul pentru WinCE, specificand asta, din contra, a si fost descarcat de cateva zeci de ori.
Nu intru in polemici cu nimeni, nu am zis ca nu ajuti, remarca era la modul general.
Dar daca ajuti, asta nu iti da dreptul sa fii cocos. Multumesc.
P.S: Nu e nevoie sa bolduiesti, subliniezi, colorezi textul cand scrii, se intelege si fara.

