Bună ziua! Sunt nou membru al forumului

Adi74
Mesaje: 1
Membru din: Vin Ian 27, 2023 5:50 am
1

#1

Vin Ian 27, 2023 7:19 am

Bună ziua! M-am înscris pe forum de puțin timp. Am un Garmin dezl 760 LM. La penultima actualizare programul din calculator ,original,având reactualizare pe viață, deci programul mi l-a dat peste cap. I-a șters o parte din hărți, de ex.Romania și Ungaria, poate și altele, nu mai vede camerele fixe de viteza,lucru pe care îl făcea,eu folosindu-lin Germania. Am șters programul și l-am reinstalat în computer,am actualizat GPS-ul, dar ce am pierdut nu am recuperat. L-am dus la un magazin de reparații și au spus ca nu au întâlnit cazuri ca al meu. Am putut sa arat adrese de România, ele rămânând în memoria căutărilor. Acum merge,se mai blochează uneori dar merge. Ce credeți că aș putea să fac să îl readuc la capacitatea completă de funcționare? Ar putea avea toate lucrurile pierdute undeva?!! Vă mulțumesc!
Avatar utilizator
ablbd
Moderator
Mesaje: 738
Membru din: Joi Dec 15, 2016 5:15 pm
7
Has thanked: 96 ori
Been thanked: 1439 ori

Moderare

#2

Vin Ian 27, 2023 4:33 pm

Trebuia sa postezi solicitarea in topicul Garmin si la momentul oportun fie eu fie un alt moderator va muta posturile acolo unde le este locul. Pentru moment ti-as sugera sa-i pui un card 8-16GB de foarte buna calitate si rapid. Conecteaza-l la Garmin Express si descarca din nou toate hartile. Cardul trebuie sa ramana permanent in aparat.
Scrie răspuns

Înapoi la “Prezentare utilizatori”