Harti RNS 315

Scrie răspuns
muntenasuovidiu
1
Has thanked: 3 ori

Mie Oct 14, 2020 6:32 pm

dorian762003 scrie:
Mar Oct 13, 2020 5:15 pm
Buna seara,va rog ,cine are, un link pentru lubuntu 16.04 32bit with patched kernel for mmc (unlocking sd).Nu gasesc nicunde,link-urile de aici nu mai sunt valabile. Multumesc!...
uite, incearca pe asta. il aveam eu in calculator si ti l-am urcat pe mega, da nu l-am probat. sper sa iti fie bun

https://mega.nz/folder/BlxGxSJC#HS7pHP-2o2-3JxwRYucUpQ
07wnb
3
Has thanked: 48 ori
Been thanked: 162 ori

Mie Oct 21, 2020 4:48 pm

Un alt tutorial cu deblocare-blocare sdcard RNS 315.Facut pe laptopul al meu AcerAspireOne ZG5.Boot Linux de pe stick,pe SSD este instalat Windows XP.Pe un card de 2 GB am fisierele care ma intereseaza in Linux,le copiez pe desktop ,apoi rulez ""Terminal"" in Linux. Poate videoclipul spune mult mai multe.
Special pt cei care vor mai multe specificatii.Daca o sa cititi topicul de la inceput o sa gasiti tot ce va trebuie.Mai putin laptopul potrivit.
Are SSD 8 GB , nu se misca prea bine cu Windows,dar merge bine cu Linux.Am instalat in windows doar ce ma interesa.VCDS cu licenta ultimul program in limba romana,HDD Sentinel,,Chrome si Opera.
In momentul in care o sa gasesc ceva mai performant il scot la vanzare..
Pentru a vedea mai bine comenzile in linux ,cel mai bine vizionati videoclipul pe telefon ,unde poate puteti selecta zoom.Telefonul meu selecteaza singur luminozitate si claritate.

Sper sa va placa videoclipul.
Scrie răspuns

Înapoi la “Volkswagen softuri si harti”