Actualizare hărți Audi MHS2_ER_AU_P2035

benyclaudiu
Mesaje: 105
Membru din: Mie Dec 14, 2016 2:01 pm
7
Has thanked: 27 ori
Been thanked: 94 ori

#16

Sâm Feb 10, 2024 8:40 am

Faptu ca faci oameni Samsari deranjeaza , faptul ca sunteti multi care va permiteti vacante de lux si masini tari si vreti totul gratis deranjeaza , si eu si multi alti de aici am facut multi ani de zile gratis pina am reaalizat ca suntem doar folositi , faptul ca stam cu voi la telefon si va ajutam pentru o bere virtuala promisa de voi cand trecem pe la voi prin localitate in loc sa stam cu familia , ne a deschis ochi , macar daca pierdem timpul sa putem plati si factura la telefon si internet de pe urma voastra , mai sunt martani aia tineri care se cred smecheri si suna pe la o bucat de noapte , si te ia cu intrebari ce carduri trebuie , ce capacitate , cum trebuie formatate si dupa ce le spui sa terminat conversatia , vezi asta deranjaza , deranjati pentru a va atinge scopul apoi pa pina la urmatorul update , stiti ce nu avem nevoie de aprecieri si inimioare ca pe tik tok , retineti odata pentru todeauna , munca se plateste , mergi la dentist se uita 10 minute in gura si iti zice ce cari ai si costa 100 lei , asa si la noi , pierdem timp din viata pe care nu il mai putem recupera , macar sa ne alegem cu o savarina , succes la vanatoare
Scrie răspuns

Înapoi la “Audi”