Actualizare harti pe un iphone 6s

vasileraz58
Mesaje: 74
Membru din: Mie Dec 21, 2016 2:11 pm
7
Has thanked: 184 ori
Been thanked: 13 ori

#1

Vin Iun 09, 2017 6:49 am

Buna ziua! Am primit un iphone 6s care are instalat softul iGO pe el, dar are hartile din 2015. Ma poate ajuta cineva si sa-mi spuna cum pot schimba hartile vechi, cu cele noi din 2017 pe care le am in PC. Am conectat telefonul la PC, dar nu vede decat un folder in care sunt pozele si atat. As dori niste instructiuni mai detaliate (eventual pasii care trebuie urmati), daca se poate, si are cineva timp pentru asa ceva. Va multumesc anticipat!
Avatar utilizator
sanchez20
Mesaje: 201
Membru din: Mie Ian 18, 2017 6:58 am
7
Has thanked: 69 ori
Been thanked: 18 ori

#2

Mie Iul 05, 2017 5:49 am

vasileraz58 scrie:Buna ziua! Am primit un iphone 6s care are instalat softul iGO pe el, dar are hartile din 2015. Ma poate ajuta cineva si sa-mi spuna cum pot schimba hartile vechi, cu cele noi din 2017 pe care le am in PC. Am conectat telefonul la PC, dar nu vede decat un folder in care sunt pozele si atat. As dori niste instructiuni mai detaliate (eventual pasii care trebuie urmati), daca se poate, si are cineva timp pentru asa ceva. Va multumesc anticipat!


Pt iOS cred ca doar pe cale oficiala din AppStore poti face actualizarea hartilor.. ( sa ma corecteze vreun coleg daca gresesc )
Avatar utilizator
leonmaximilian
Mesaje: 40
Membru din: Sâm Feb 11, 2017 8:10 am
7
Has thanked: 42 ori
Been thanked: 9 ori

#3

Sâm Sep 15, 2018 6:29 am

sanchez20 scrie:
Mie Iul 05, 2017 5:49 am
vasileraz58 scrie:Buna ziua! Am primit un iphone 6s care are instalat softul iGO pe el, dar are hartile din 2015. Ma poate ajuta cineva si sa-mi spuna cum pot schimba hartile vechi, cu cele noi din 2017 pe care le am in PC. Am conectat telefonul la PC, dar nu vede decat un folder in care sunt pozele si atat. As dori niste instructiuni mai detaliate (eventual pasii care trebuie urmati), daca se poate, si are cineva timp pentru asa ceva. Va multumesc anticipat!
Pt iOS cred ca doar pe cale oficiala din AppStore poti face actualizarea hartilor.. ( sa ma corecteze vreun coleg daca gresesc )
Daca este aplicatia din AppStore nu se pot actualiza hartile.

Se poate daca telefonul are jailbreak facut si are instalata aplicatia iGO cu iFunBox.
Ai nevoie de arhivarul 7zip. Copiezi aplicatia iGO.ipa in PC/laptop, o deschizi cu 7zip unde inlocuiesti hartile si celelalte fisiere cu cele din Here Q2.2018 urmand sa arhivezi aplicatia iGO.ipa la loc cu 7zip. Ulterior o reinstalezi in iPhone cu iFunBox (daca apar erori reiei instalarea).
todi
Mesaje: 4
Membru din: Mie Noi 11, 2020 5:30 am
3

#4

Mie Noi 11, 2020 4:16 pm

dacă ai datele contului de pe care s-a făcut descărcarea aplicației, te-ai rezolvat.
Scrie răspuns

Înapoi la “iGO pentru iOS”