GPS Navigation & Maps Sygic Full v17.3.19 Final + Mapas 2017.09 Paid UP

marucalin
Mesaje: 20
Membru din: Dum Apr 02, 2017 7:49 pm
7
Has thanked: 66 ori
Been thanked: 9 ori

#16

Mie Mar 28, 2018 8:45 am

Sutamu scrie:
Dum Mar 18, 2018 10:58 am
Din pacate si aceasta versiune ruteaza (genereaza trasee) f. aiurea.pe traseul cel mai RAPID de ex. Bistrita -Munchen te duce pe la Valea lui Mihai cand pe la Petea e mai rapid.
Nu recomand Sygic ptr. ca traseul corect este cel din atasament. Iar cele 2 oresi 25 minute diferenta nu sunt deloc de neglijat.

Traseu corect.JPG

Fata de ce recomanda Sygic cu hartile avand autostrada din Ungaria (se poate vedea in pozade mai jos) si setat pe traseul cel mai RAPID.

Sygic.jpg
Din pacate din postrea ta eu vad o lipsa de cunostinte sau experienta in materie de navigatie!
Daca ai lucra cu mai multe softuri sau sisteme GPS,ti-ai da seama ca nici unul nu o sa te multumeasca 100%,indiferent ce marca sau model ar fi! Trebuie sa verifici fiecare ruta recomandata inainte de a alege ruta dorita!
Daca ai sti cate alte beneficii are Sygic Truck cu siguranta ai recomanda acest soft!Pentru mine de exemplu este de un real folos ca imi arata nonstop pe ecran distanta pana la urmatoarele 4 parcari sau statii peco(daca esti sofer de tir vei aprecia la maxim aceasta optiune),gasesc in meniul lui zone comerciale,industriale si cam tot ce ti-ai dori sa gasesti!
Asa,ca spre deosebire de tine eu imi permit sa recomand cu ceaa mai mare placere acest soft!
Spor!
Scrie răspuns

Înapoi la “Soft Sygic Android- versiuni/instalare/probleme”