un igo mai bun!
salutare am un model de igo care nu ma lasa sa intru pe un dn spre sibiu, imi spune ca depasesc limitele din profilul actual, desi eu trec des pe acolo spre nadlac si nu sunt restrictii, imi da numai rute ocolitoare, am incercat cu traseu multipunct dar nu imi da continuitate. ma puteti ajuta cu o versiune mai bune cu care sa ma descurc mai usor, am cautat pe aici pe forum dar nu m. am descurcat.
-
- Mesaje: 460
- Membru din: Mar Dec 20, 2016 4:42 pm
- 7
- Localitate: Bucuresti
- Has thanked: 57 ori
- Been thanked: 222 ori
Verifica sa nu ai ceva setari buclucase sau prea multe file aditionale in folderul 'map'. Iti recomand o revenire la setarile de fabrica ale iGO-ului si numai filele cu extensiile .fbl, .fda si .ftr in folderul 'map'.
=[ Raspunsul meu ti-a fost util? Apasa butonul de Like! ]=
- rcv64
- Moderator
- Mesaje: 4637
- Membru din: Mie Dec 14, 2016 9:24 am
- 7
- Localitate: La mare
- Has thanked: 928 ori
- Been thanked: 4037 ori
Nu iGO este de vina, ci userul, setarile, hartile neactualizate, fisierele aditionale care care nu aduc o imbunatatire vizibila a rutarii......
Nu-mi mai trimite-ti mesaje pe email, raspund rar la ele, rezolvam toate problemele aici pe forum.